زمان انتشار :
شنبه 7 آذر 1394 | 12:52
 شماره خبر :
94096

اهمیت انتخاب اصلح

اهمیت انتخاب اصلح
انتخابات و انتخاب اصلح برای ملّت ایران، یک امتحان الهی است.

انتخابات و انتخاب اصلح برای ملّت ایران، یک امتحان الهی است. اگر با چشمان باز و آگاهانه در پای صندوق های رأی حضور پیدا نکنیم، تکلیف خود را درست انجام نداده ایم. اصل شرکت در انتخابات، انجام یک واجب است، اما واجب دوم این است که برای پست ریاست جمهوری، اصلح و شایسته ترین را انتخاب کنیم.

بنابراین، باید با تحقیقات صحیح، در صدد شناخت اصلح باشیم، و ببینیم چه کسی شایسته تر است. باید نهایت دقت را به کار بریم تا در بین کاندیداها، آن کسی را که صلاحیتش بیش تر است برگزینیم. باید اوصاف رئیس جمهور خوب را مرور کنیم و سپس آن را با کاندیداها تطبیق دهیم و بهترین فرد را بشناسیم و به او رأی دهیم.

امام خامنه ای (حفظه الله )«مردم باید به فکر شناخت اصلح باشند، چون چیز کوچکی نیست.»

بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران می فرمایند:

«[اصلح] شخصی است که تعهد به اسلام دارد، اعتقاد به قوانین اسلامی دارد و در مقابل قانون اساسی خاضع است و اصل صد و دهم آن را که ظاهراً راجع به ولایت فقیه است، معتقد است و وفادار است نسبت به او ؛ یک همچو شخصی را شماها خودتان انتخاب کنید.»

ما وقتی می خواهیم سرنوشت دخترمان را به دست فردی بدهیم، هفته ها و گاه ماه ها تحقیق می کنیم. آیا سزاوار است از کنار انتخابات ساده بگذریم و به جای انتخاب اصلح و افراد شایسته، تنها به دادن رأی بسنده کنیم؟!


ارسال نظر
  • ثبت نظر

نظر سنجی
نظر شما در مورد سایت کویر سبز چیست؟
ثبت نظر